06می2021

پنج شنبه, 16 ارديبهشت 1400

پیام دبیرکل کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت به مناسبت رحلت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی

انالله و انا الیه الراجعون

روح پر فتوح یار امام و رهبری به ملکوت اعلی پیوست

در طول تاریخ انقلاب همواره نام هاشمی رفسنجانی در برهه های حساس انقلاب مرهمی بر دردها بود هرجا قرار بود تا کسی خود را هزینه انقلاب ، امام و مردم کند نام هاشمی به گوش می رسید از پیشنهادشان به حضرت امام ره برای پذیرش اعلام خاتمه جنگ ، تا پذیرش مسئولیت های متعدد که بدور از توجه به دیدگاههای فردی، اصل نظام و ارتباط مردم و آرمان های انقلاب را مدنظر قرار میدادند چیزی که بدخواهان انقلاب را با این بیان رهبری معظم انقلاب که فرمودند "فقدان این رفیق دیرین ،همرزم و همکار نزدیک سخت و جانکاه است" مایوس نمود.
همین چند ماه پیش بود که به اتفاق روسای انجمنهای صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور، طی دیداری خدمت ایشان رسیدیم . در این دیدار و قبل از ورود به سالن جلسه مشکلات دفاتر را با ایشان در میان گذاشتیم و در مسیر راه با همان تبسم و نگاه عمیق که از ایشان در سال های قبل سراغ داشتم فرمودند مسیر شما مسیر درستی است پس با اتکاء به خدا این مسیر را ادامه دهید. و در تاکید این موضوع اشاره به تاسیس و راهبری دانشگاه آزاد اسلامی و مشکلات اجرائی آن داشتند.
نگاه عمیق این مرد بزرگ به حوزه های اقتصادی ، اجتماعی و سیاسی و همچنین تجربه سالیان سال مدیریت در حوزه های حساس اجرائی ، ویژگی هایی را برای ایشان به بار آورده بود که به حق ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام و بازوی مشورتی مقام معظم رهبری را برازنده نام هاشمی می ساخت.
بیان زیبای حضرت امام (ره ) در مورد آقای هاشمی که فرمودند هاشمی زنده است  چون نهضت زنده است جان کلام تاثیر وجودی این مرد بزرگ در تاریخ انقلاب می باشد.
کانون انجمنهای صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور این ضایعه بزرگ را به حضور مقام معظم رهبری ، خانواده محترم ایشان و ملت بزرگ ایران تسلیت عرض نموده، ضمن مشارکت در مراسم تدفین این یار دیرین انقلاب برای روح بلندش غفران الهی مسئلت دارد.
علی فلاح
دبیرکل کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور


"حضور مسئولین کانون و هلدینگ در مراسم وداع با پیکر حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی"

...

--

آدرس از نقشه

آمار بازدید کنندگان

بازديد امروز :4
بازديد روز گذشته :8
بازديد اين هفته :36
بازديد اين ماه :48
مجموع آمار بازديد ها :58880